Hakkımızda

Asparat Ar-Ge 2007 yılında otomobil sektörüne her türlü Ar-Ge çözümlemelerinde destek vermek üzere; 3 boyutlu tasarım ve imalat konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşumuz, ağırlıklı olarak otomobil sektöründe uzmanlaşmış olup konusunda tecrübeli ekibi ile sınırsız tasarım ve şekillendirmeyi prensip edinerek hizmetine devam etmektedir. Kuruluşumuz, gerek yapmış olduğu tasarımlarda ve gerekse şirket içi ekip yaşamında İşçi sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere planlı ve kaliteli çalışarak tam zamanında teslimatı kendisine ilke edinmiş Müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Asparat Ar_Ge’ de bir yandan müşteri firmaların operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da üretilen bu çözümler ile alandan, zamandan, maliyetten kazanç sağlayarak, çalışacak operatör ergonomisini üst düzeye taşıyacak tasarım ve gerçekleştirmeleri ile müşteri firmalara maliyet düşürümü, işçi sağlığı ve güvenliği konularında gelişim fırsatları sunulmaktadır.

MİSYONUMUZ: Otomotiv de Ar-Ge Tasarım ve imalat iş süreçlerini yüksek tecrübeleri ile birleştiren ASPARAT Ar-Ge’ nin misyonu; özgün ve sınırsız tasarım imalat anlayışı, tam zamanlı teslimat ilkesi, güncel teknoloji kullanımı ve teknolojiyi geliştirmek, her türlü yapabilirliğini sürekli geliştirerek müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

 

VİZYONUMUZ: Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek otomotiv sektöründe ki hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, sınırsız tasarım ve geliştirme, dinamik ve yetkin / tecrübeli kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, tam zamanlı teslimatı ilke edinmiş ve müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel bir Ar-Ge Tasarım ve İmalat Şirketi” olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikamız, şirketimizin amaçları ve bağlamının entegre bir ifadesi olup STRATEJİK YÖNELİM ve HEDEFLERİMİZİN anahtarıdır. Asparat Ar-Ge 'de tüm çalışanlarımız Kalite Politikamızı kendilerine rehber olarak kullanır.

Bu doğrultuda;

  • Katma değeri yüksek sektörlerde tercih edilen bir firma olmak için kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek ve gerekli tüm şartlarına eksiksiz uymak.
  • Ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak zamanında teslimat yapmak.
  • Sektörel tecrübemize bağlı tasarım yeteneğimiz ile rekabet gücümüzü sürekli geliştirmek.Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde saygın ve kalıcı bir kuruluş olmak.
  • Projelerde müşteri istek, beklenti ve şikayetlerini tam olarak karşılamak.
  • Çalışanların iş güvenliğini ve çevrenin korunmasını sağlamak üzere gerekli önlemler almak.
  • Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini, eğitimlerini desteklemek ve teşvik etmek.
  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.Kalite politikamızdır.

GENEL MÜDÜR

İSMAİL DÖNMEZ